Зимовий відпочинок в Арніці: «Зимові канікули – весело и безтурботно»

Cерце моє підкорили Карпати. Цю країну чудес хочу представити, як великий діснейленд, ворота якого завжди відкриті. «Ласкаво просимо! » Важко передати емоції, які наповнюють тебе в той момент, коли перед тобою відкривається панорама гір на тлі синього неба, вершини яких вкриті білими хмарами. Стоїш заворожений від такої краси, киваєш головою і тільки можеш із себе видавити: — «Боже, як красиво !!»! А вранці, коли виходиш на ганок вдихнути морозного чистого повітря і сказати Карпатам — «Добрий ранок», перед тобою встає картина величних смерек, які підпирають купол неба. Не здивуюсь, якщо втратиш дар мови і забудеш, навіщо вийшов на ганок.

1
2

Гріх сидіти вдома в таку погоду. Бери із собою друзів і подорожуй по казковій країні Карпати, занурюйся в сніги, прокладай нові стежки та милуйся заходом сонця. А яке блаженство, розкинувши руки, впасти в снігове покривало, спостерігати за верхів’ями дерев, які стрімко тягнуться увись і слухати тишу. А в Карпатах вона особлива… Легкі сніжинки прикрашають твоє волосся і вії, а ти прислухаєшся до гірського струмка, який в такт співу пташок з кришталевим дзвоном мчить до підніжжя гір. Можливо це той снігур, який сидів при дорозі і щулився на гілці від холоду.
-Ти втомивсял ходити по заметах ..? Візьми лижі, тюбінг і вперед назустріч вітрам! Коли зпускаєшся с високих гір, швидкість захоплює дух, а адреналін кричить сильніше луни.

  • Tubing
  • Tubing
  • Tubing

В арсеналі зимових розваг для всієї сім’ї, у готелі «Арніка» з’явилися власні лижні підйомники. Гірськолижне спорядження і тюбінги можна орендувати в прокатному пункті готелю, який розташований поряд з підйомником.

Тюбінги — надувні санки — останніми роками набули велику популярність, витісняючи дерев’яні і пластикові санки зі схилів. Катання на тюбінгах не вимагає спеціальних навичок, належної спортивної форми, попередніх тренувань. Кататися на тюбінгу може будь-хто. Крім того для катання не потрібний спеціальний одяг- підійде будь-який, аби вам було в ньому зручно.
На відміну від, санок тюбінги здатні розвивати велику швидкість і навіть закручуатися довкола своєї осі під час спуску. Це додає яскравих відчуттів і адреналіну, при цьому катання на тюбінгу по спеціально обладнаній трасі залишається найбільш безпечною розвагою.

  • Прокат лиж, тюбінгів: 150 грн. за годину (кількість не обмежена)