Ми пропонуємо низку екскурсійних програм для індивідуальних туристів та міні-груп автобусом ресторанно-готельного комплексу «АРНІКА». Ви зможете побувати у розкішному парку маєтку австрійського графа Шенборна, побудованого у 1898 році в стилі барокко, який знаходиться у селі Ченадієво. Мисливський замок — одна з найромантичніших споруд у цьому регіоні.

В 10 км від угорського кордону у м. Берегово цей благодатний край подарує насолоду від термальних купалень, вода яких за своїм складом прирівнюється до ірландських гейзерів. Вода насичена безлічю хімічних елементів та корисна людському організму. Відвідуючи Береговщину неможливо не побувати в одному із багаточисельних винних льохів. Винороби цього краю почастують гостей понад 30 сортами і видами вин, а також розкажуть красиві історії їх виробництва та про традиції пиття.

Обов’язково буде запропоновано відвідати музей під відкритим небом «Старе село» в селі Колочава. Тут можна ознайомитися з етнографією гірського села, де зібрано безліч експонатів старих будівель, снарядь праці, одягу та побуту.

Буде запропоновано ознайомчі екскурсії замками Закарпаття: Мукачевський замок ПАЛАНОК та Ужгородський замок з відвідуванням музею етнографії під відкритим небом.

Відвідування водоспаду ШИПІТ — це безперечно окрема сторінка подорожі за сприйняттям та враженням. Чутно його ще здалеку. Холодна кришталево чиста вода двома потоками збігає донизу, щоб розбитися на дрібний пил, залишаючи в серці незабутні відчуття.

В цих же місцях розкинулась унікальна ДОЛИНА НАРЦИСІВ, поїздка до якої буде запропонована Вам в травні місяці. Опинившись на найвищій місцині Синевірського перевалу, переконуєшся, що це наймальовничіший перевал в Українських Карпатах.

На урочисте свято перегону отар овець на полонини з традиційною дегустацією сирів, бринзи, вурди та гуслянки Вас запрошують на початку червня місяця. Шанувальники ситної та смачної їжі не залишаться байдужими, побувавши в вересні місяці на фестивалі бринзи у м. Рахові. Там Вам запропонують традиційні страви закарпатської кухні — банош, бограч, палачинти, куліш.