Виїжджаючи сім’єю в настільки довгоочікувану відпустку, завжди хочеться провести час із задоволенням і для дорослих, і для дітей.
Ресторанно-готельний комплекс «Арніка» розуміє важливість сімейного загального проведення часу і готовий надати своїм відвідувачам не тільки іскристе свіже повітря, яскраві кольори природи і простір для розважальних ігор, але також і різноманітні захоплюючі програми.
Малюкам: якщо ви їдете до нас на відпочинок в Карпатах з маленькими дітьми або із зовсім крихіткою, можна домовитись, чтоб вас з дітьми зустріли на вокзалі у Воловці або на автовокзалі смт. Міжгір’я і швидко доставили до місця. В ресторані спеціально для вашої крихітки зварять кашку. І головне, «Арніка» – це можливість оздоровити малюка!
Чисте повітря, настояне на хвої карпатських смерек, має чарівні властивості – зникають легеневі алергії, підвищують апетит у дітей, а водні процедури в басейні загартують і оздоровлять дітлахів. Рестораном комплекса пропонується окреме дитяче меню, розроблене спеціально для дітей ведучими діетологами наших санаторіїв.
Відпочинок в «Арніці» — це пізнавальні екскурсії в «Центр реабілітації ведмедів Синевір», етно-екскурсія в село-музей Колочаву. Разом помилуйтеся природою. Школярів навчить їздити на велосипеді, рибалити, разводити багаття, готувити на мангалі.
Прийміть участь в походах по Національному парку «Синевір».
Провідник покаже місцеві пам’ятки, грибні та ягідні місця. Більшість гірських маршрутів цілком під силу дітям-підліткам.

Діти зможуть досхочу награтися на дитячому майданчику, спеціально збудованому на території ресторанно-готельного комплексу «АРНІКА», або в дитячій кімнаті.

  • Дітям
  • Дітям
  • Дітям
  • Дітям
  • Дітям
  • Det 2
  • Velo

Відпочинок з маленькими дітьми буде для вас приємним та безтурботним тільки разом з нами!